Переможці конкурсу «100 кращих товарів україни» 2008 р.

ВАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» — є одним із стабільних підприємств Вінниччини з прогресуючою динамікою розвитку.

В асортименті фірми — понад 50 видів продуктів харчування.

Сучасні технології, досвід фахівців, висока культура виробництва, моніторинг та контроль на всіх стадіях виробництва гарантують якість продукції.

Якісна сировина, розвиток виробництва, впровадження нових технологій і сучасного обладнання, дозволяють підприємству претендувати на лідерство в окремих сегментах українського ринку харчової продукції.

На ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика» діє інтегрована система управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Продукція підприємства визнана переможцем у 2005 році в номінації «Лідер галузі», фіналістом у 2005 р. і лауреатом у 2006-2007 p.p. Всеукраїнського конкурсу якості продукції {товарів, робіт, послуг) — "100 кращих товарів України», але
найбільшим свідченням успіху фабрики е довіра і визнання споживачів.

Хрін «Вінницький» з буряком — це високоякісна приправа для холодних і закусочних страв, яка виготовляється за власною технологією з вітчизняної, натуральної, екологічно чистої та безпечної для здоров'я людей сировини.

Завдяки високій стабільній якості, бездоганному смаку, сучасній та зручній упаковці і доступній ціні цей продукт дуже популярний в Україні та за її межами.

Сучасне обладнання, високий рівень технології, системний підхід до виробництва і менеджменту дозволили забезпечити чудові споживчі та якісні характеристики продукції.

Любов Артемівна СЕМЕНЮК, голова правління

ДП «Вінницятрансприлад» є одним із провідних підприємств в галузі машинобудування та металообробки. Підприємство відноситься до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України І підпорядковано «Укрзалізниці». Основною продукцією підприємства є запірно-пломбувальні пристрої (ЗПП) для вагонів і контейнерів та закрутки канатні, грейфери електрогідравлічні для сипучих вантажів, пломби, лещата пломбувальні, ножиці для різання сталевого канату та дроту, елементи електричних рейкових кіл залізниць.

Продукція підприємства користується попитом у підприємств України, Росії, Латвії, Литви, Молдови, Естонії, Киргизії, Мексики.

Запірно-пломбувальний пристрій «Люкс»

Запірно-пломбу вальний пристрій «Люкс» використовується для пломбування спеціалізованих цистерн для перевезення зріджених газів, кальцинованої соди, кислот та інших хімічних продуктів, а також для пломбування різних господарських об'єктів, які мають пломбувальні отвори від 2,5 до 6,0 мм (автофургони, ємкості тощо).

Впровадження ЗПП "Люкс» дозволило замінити трудомісткий процес пломбування за допомогою свинцевої пломби і пломбу-вальних лещат на пристрій, який закривається вручну і забезпечує надійний захист вантажів.

Завдяки запірно-пломбувальним пристроям значно скоротився час на пломбування спеціалізованих цистерн, відповідно скоротився і простій вагонів під навантаженням, полегшилася праця робітників, які пломбують цистерни.

Веніамін Абрамович ФОЙГЕЛЬ, директор

 
 
Статистика
Украина онлайн iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Product.ru
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области
Бизнес-Маркет :: доски объявлений