ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика"

Відкрите акціонерне товариство "Вінницька харчосмакова фабрика" розпочала свою діяльність у 1999 р. шляхом виділення з ВАТ "Вінницький завод продтоварів". Розташована фабрика в обласному центрі м. Вінниця на вулиці Родіона Скалецького, 15.

За досить невеликий період своєї роботи (8 років), підприємство збільшило обсяг товарної продукції у 8 разів, розширило асортимент продукції, який нині налічує до 50 найменувань.

Уся продукція, яку на сьогодні виробляє підприємство, - продукти харчування: консерви плодоовочеві, різноманітні приправи, продукти групи харчових концентратів, квас хлібний.

На ринку України продукція підприємства відома під торговельними марками "ВХС", "Наша каша", "Деліссо". Постачання продукції здійснюється в 19 регіонів нашої держави. За роки роботи у підприємства склалися тісні ділові відносини, як з постачальниками сировини та допоміжних матеріалів (СПД Лілякевич - Херсонський склозавод, ТОВ "Альтера" (м. Черкаси), ТОВ "Факторія" (м. Київ), ТОВ "Авеста" (м. Гайсин) та багато ін.), так і з покупцями продукції: ЗАТ "Фоззі" (м. Київ), мережа супермаркетів "Білла-країна", ТОВ "АТБ - Маркет", ТОВ НВЦ "Сігма" (м. Одеса). Цей перелік щороку розши-рюється. "Наше кредо - якість" - під таким девізом підприємство виробляє та постачає свою продукцію. У 2007 р. впроваджена та сертифікована міжнародна система управління якістю та безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2001та ДСТУ 4161-2003 (НААСР).

Від першого дня існування Вінницької харчосмакової фабрики її керівником є голова правління Семенюк Любов Артемівна. Під її керівництвом підприємство не тільки збільшило обсяги виробництва, але й отримало значні здобутки: "Кращий товаровиробник року", "Лідер галузі", лауреат регіонального конкурсу "Підприємство року" в номінації інновації "Краща торгова марка Поділля", переможець регіонального конкурсу "100 кращих товарів", фіналіст "Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів", а однією з найголовніших є "Кращий роботодавець за 2006 рік" на обласному рівні. Протягом 5 років фабрика отримує грамоти "Сумлінний платник податків".

На сьогодні колектив фабрики складається з 101 працівника. За період від початку заснування, за рахунок розширення виробництва, впровадження нових технологій додатково створено 43 робочих місця, в тому числі за І півріччя 2007 р. - 8 місць.

Темп зростання середньомісячної заробітної плати у порівнянні з 2006 р. склав 125%, середньомісячна заробітна плата за І півріччя 2007 р. склала 1415,2 грн.
На підприємстві укладена і діє колективна угода, в якій передбачені соціальні пільги працюючим.

Вдале поєднання у керівника підприємства досвіду економіста та жіночої господарності дозволило ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика" не тільки вийти на насичений ринок, а й зберігати свої позиції, що дає працівникам впевненість у завтрашньому дні.
 

 

 

 
 
Статистика
Украина онлайн iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Product.ru
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области
Бизнес-Маркет :: доски объявлений