Кращі платники податків україни

СЕМЕНЮК Любов Артемівна
голова правління

Відкрите акціонерне товариство "Вінницька харчосмакова фабрика" хоча і є одним з наймолодших підприємств Вінниччини, але впевнено вийшло на досить насичений ринок харчової промисловості. Створене у процесі реорганізації Вінницького заводу продтоварів, підприємство наслідувало багаторічний досвід, традиції якості, обізнаний у своїй справі персонал, згуртований колектив та високу мету - виготовляти якісну продукцію. Завдяки цьому фабрика посіла своє чільне місце на ринку України, знайшла свого споживача.

Саме тоді колектив очолила Любов Семенюк - досвідчений фахівець, вмілий керівник, надійний партнер, чудова жінка. Довгі роки праці у харчовій промисловості допомогли сформувати стійкого, впевненого керівника, який вміє реагувати на зміни в економічному житті, миттєво приймати правильні рішення... "Ми вивели свою формулу успіху. Успіх - наша мета, наша мета - якість, якість - здоров'я нації та прихильність споживачів", - зауважує голова правління підприємства Любов Артемівна.

Торговельна марка "ВХС" є втіленням копіткої праці технологів, працівників підприємства, символізує філософію якості фабрики. Саме під цією маркою виготовляється візитна картка підприємства - хрін "Вінницький" - традиційний продукт, що втілює у собі традиції українського народу, багаторічну працю, величезний досвід, неперевершену якість.

Продукція підприємства має попит в усіх регіонах України. Цьому сприяють висока якість, помірні ціни, зручна упаковка, широкий асортимент пропозицій, що містить хрін, гірчицю, кетчуп, круп'яні вироби і сухі сніданки на основі ко-екструзійної технології, що є предметом особливої гордості колективу підприємства. За сім років діяльності розроблено та впроваджено у виробництво 15 видів виробів з круп, 24 види каш швидкого приготування, розширено асортимент хріну та гірчиці, уперше на Вінниччині розпочато виробництво кетчупу та сухих сніданків на основі ко-екструзійної технології, борошна текстурованого. У серпні 2005 р. підприємство вийшло на ринок з новим видом продукції - соусами на майонезній основі.

Підприємство щорічно нарощує обсяги виробництва, своєчасно й у повному обсязі сплачує податки та обов'язкові платежі. За підсумками роботи у 2005 р. до бюджету сплачено податок на додану вартість - 738 тис. грн, податок на прибуток -333 тис. грн, обов'язкові платежі - 397 тис. грн.

Цьому сприяє жорстка фінансова дисципліна, якої дотримується досвідчений фахівець - головний бухгалтер Гайдар Оксана Юріївна. її багаторічний стаж на економічній та фінансовій роботі, авторитет і повага серед колег забезпечує висококваліфіковане ведення бухгалтерської справи, дає змогу професійно вирішувати будь-які питання.

Серед здобутків молодого підприємства - дипломи переможця у номінаціях "Товаровиробник року", "Кращий роботодавець року", "Лідер промисловості", упродовж останніх чотирьох років - "Сумлінний платник податків", відзнака за впровадження у виробництво сучасних технологій та дипломи на міжнародних виставках "АГРО-2004", "АГРО-2005". Підприємство визнано переможцем національного бізнес-рейтингу та нагороджено почесним дипломом і медаллю "Лідер галузі - 2005" за результатами оцінки показників обсягів реалізації, продуктивності праці, заробітної плати та чистого прибутку. Фабрика не забуває і про доброчинність: надається допомога Міській організації інвалідів Другої світової війни, дітям-інвалідам.

Підприємство не лише детально аналізує свою діяльність, а й розробляє перспективи подальшого розвитку: постійно працює над проектами із запровадження виробництва нових видів продукції, збіль-шення обсягів виробництва і, як наслідок, - збільшення відрахувань до бюджету.

 
 
Статистика
Украина онлайн iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Product.ru
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области
Бизнес-Маркет :: доски объявлений