Запуск виробництва квасу хлібного натурального

Шановні споживачі. Раді Вас повідомити, що з 20.04.2010р. буде відновлено виробництво квасу хлібного натурального. Просимо усіх, хто бажає співпрацювати, звертатись за контактними телефонами.

Закупівля кореня хрону і столового буряка

З 24.03.2010р. відновлено закупівлю сільгоспсировини - кореня хрону і столового буряка. За додатковою інформацією просимо звертатись за контактними телефонами.

Запущено видув пет пляшки об'ємом 1,5 л

З 18.03.2010 р. запущено видув нової пет пляшки об'ємом 1,5 л (дм3) для пива, кваса. Незабаром буде розпочато видув 1-літрової пляшки.

Наш фірмовий кіоск на ринку "Залізничний"

Шановні споживачі! Ми раді повідомити Вам про відкриття нового фірмового кіоску на ринку "Залізничний".

Розпочато виробництво оцту

Шановні партнери і споживачі! З 11.08.2009р. нами розпочато випуск нового виду продукції "Оцет столовий "Вінницький" 9%".

Розпочато випуск ПЕТ-тари

З 15.06.2009 року на ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика" відкрито цех по виробництву ПЕТ-тари.

Вітаємо всіх наших партнерів і споживачів із святом Пасхи

ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика" вітає всіх своїх партнерів та споживачів із Пасхальними святами!

У Вінниці відкрито перший фірмовий кіоск ВАТ «ВінХарчоСмак» на ринку «Урожай»

Шановні споживачі. З радістю повідомляємо Вас про те, що у Вінниці відкрито перший фірмовий кіоск ВАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» на ринку «Урожай». Детальну інформацію щодо місця розташування кіоску ви можете знайти у розділі "Фірмова торгівля".

«ВХС» - краща торгова марка Поділля

«ВХС» - краща торгова марка Поділля. За результатами діяльності за 2008-2009 гг. ми отримали диплом і медаль в номінації «Краща торгова марка Поділля - 2009». Вручення диплому і медалі проходило на виставці «Продіндустрія-2009» 11.02.2009г.

Участь у виставці-ярмарку «Продіндустрія-2009»

Шановні споживачі, партнери. Повідомляємо вас, що з 11.02.09г. по 13.02.09г. ми будемо приймати участь у виставці-ярмарку «Продіндустрія-2009», яка буде проходити в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати у кінотеатрі ім. Коцюбинського. Ви зможете не тільки ознайомитись з нашими новинками, але і придбати наші продукти за ціною виробника. Запрошуємо  всіх бажаючих відвідати наш стенд.

 
 
Статистика
Украина онлайн Украинский портАл
каталог сайтів
AC.UA - твой живой портал.
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области