Кетчуп «Вінницький»

Хрен столовый «Винницкий» со свеклой, белый, купить оптом.

Історія кетчупа почалася в Китаї. Відомо, що в XVII столітті до Англії з Азії ввезли соус, який був приготований з анчоусів, волоських горіхів, грибів, квасолі, спецій і вина. У Англії цей соус почали називати catchup або ketchup. Найдивовижніше те, що спочатку в нього не входили томати.

І лише в XIX столітті з'явився кетчуп в сучасному вигляді, який відразу ж почав користуватися великою популярністю у споживачів.

З того часу кетчуп став незамінною приправою до багатьох страв, особливо до м'ясних.

 

Кетчуп Вінницький ТМ Деліссо, купити оптом.

 

Кетчуп «Вінницький» торгової марки «Деліссо» є одним з небагатьох на сьогоднішньому ринку кетчупів, який в своїй основі містить яблучне пюре.

В якості сировини для виготовлення кетчупа «Вінницький» ТМ «Деліссо» використовується томатна паста, виготовлена із стиглих томатів кращих сортів. Томати є джерелом вітамінів B1, B2, B3, PP, K, З і провітаміну А, клітковини, мінеральних солей калія, магнію, кальцію, фосфору. Велика кількість біологічно активних речовин, що містяться в томатах, регулюють обмінні процеси і діяльність шлунково-кишкового тракту, підсилюють роботу нирок, а яблучна і лимонна кислота покращують травлення і підвищують апетит.

До складу кетчупа «Вінницький» входять тільки високоякісні компоненти:

  • томатна паста;
  • яблучне пюре;
  • сіль, цукор;
  • оцтова кислота;
  • сорбінова кислота;
  • спеції: перець чорний, перець запашний, кориця, гвоздика.

Кетчуп «Вінницький» торгової марки «Деліссо» виготовляється на сучасному облалнанні по рецепту, розробленому технологами підприємства на основі кращих європейських рецептур і з урахуванням смаків регіональних споживачів.

Технологічна досконалість продукту, смакові і поживні властивості з кожним днем привертають увагу українського споживача до даного продукту.

На підприємстві впроваджена і діє інтегрована система управління якістю ДСТУ ISO 9001-2001 і система управління безпекою харчових продуктів HACCP по ДСТУ 4161-2003. Власна мікробіологічна лабораторія здійснює поетапний контроль всіх процесів виробництва, а також якості вхідної сировини і готової продукції.

Кетчуп «Вінницький» торгової марки «Деліссо» фасується в пакети «дой-пак», які дуже зручні не тільки в домашніх умовах, але і на дачі, пікніку, в походах і т.п.

 
 
Про компанію

Хрін столовий, гірчиця, круп'яні палички, квас від виробника. ВАТ «Вінницька харчовосмакова фабрика». Україна, Вінниця.

Виробництво

Виробництво і продаж хріну, гірчиці, кетчупа, квасу, каші, круп'яних паличок.

Партнерам

Прайс-листи на гірчицю, хрін столовий, майонез, соус, кетчуп, квас, каші, круп'яні палички.

Статистика
Украина онлайн Украинский портАл
каталог сайтів
AC.UA - твой живой портал.
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области