Сухі сніданки з начинками

Хрен столовый «Винницкий» со свеклой, белый, купить оптом.

Сухі сніданки з'явилися більше 100 років тому і почали втілювати здорову їжу. Це готові до вживання хрусткі закуски з різними солодкими начинками.

Сухі сніданки з начинками ТМ «ВХС» можна вживати як самостійно, так і з молоком.

Сухі сніданки з начинками виготовляються в процесі ко-экструзійної обробки різних видів круп або їх сумішей. В результаті цього процесу виготовляється продукт з високими поживними і смаковими властивостями. Кукурудзяна, рисова і вівсяна крупи, пшенична мука, що входять в склад, містять вітамін Е і провітамін А, амінокислоти, фосфор і магній, які роблять даний продукт дуже корисним як для дитячого, так і для дорослого організму.

Сухі сніданки з начинками не містять ніяких хімічних домішок і є повністю натуральним продуктом, який відповідає стратегії підприємства на ринку.

Сухі сніданки з начинками виробництва ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» фасується в яскраві пакети з поліпропіленової плівки місткістю 70 грам, а також в короби з гофрокартону по 3 кг, які є зручними як для торгових організацій, так і для споживача, який зможе побачити товар «лицем».

ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» пропонує:

  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Ірис молочний» 70 г/ 30 пак.Сухі сніданки з начинкою «Ірис молочний» нагадують смак улюблених дитячих цукерок - ірисок. Подушечки з начинкою «Ірис молочний» дуже смачні і корисні для здоров'я.Подушечки неглазуровані з начинкою «Ірис молочний» стали невід'ємною частиною денного раціону українських споживачів.
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Шоколад» 70 г/ 30 пак.Поживні і корисні подушечки з начинкою «Шоколад» мають витончений смак і аромат шоколаду.
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Ірис молочний» 180 г/ 12 пак. Найвигідніше співвідношення вартості продукту і упаковки для споживача. Упаковка з прозорої поліпропіленової плівки дозволяє побачити продукт "лицем".
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Лісова ягода» 180 г/ 12 пак. Найвигідніше співвідношення вартості продукту і упаковки для споживача. Упаковка з прозорої поліпропіленової плівки дозволяє побачити продукт "лицем".
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Тропічний фрукт» 180 г/ 12 пак. Найвигідніше співвідношення вартості продукту і упаковки для споживача. Упаковка з прозорої поліпропіленової плівки дозволяє побачити продукт "лицем".
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Шоколад» 180 г/ 12 пак. Найвигідніше співвідношення вартості продукту і упаковки для споживача. Упаковка з прозорої поліпропіленової плівки дозволяє побачити продукт "лицем".
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Ірис молочний» вагові в коробах / 3 кг Подушечки неглазуровані з начинкою «Ірис молочний» нагадують смак улюблених дитячих цукерок - ірисок.Приємні на смак, корисні для здоров'я, вони вже давно стали невід'ємною частиною денного раціону вінничан, житомирчан і киян.
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Лісова ягода» вагові в коробах / 3 кг Подушечки з начинкою «Лісова ягода», завдяки своєму неперевершеному смаку і аромату свіжих лісових ягід (суниці, полуниці, малини) не залишать байдужим ні дитину, ні дорослого.
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Тропічний фрукт» вагові в коробах / 3 кг. Екзотичний смак тропічних фруктів (ананасу, мандарину, лимону, апельсину, банану) задовольнить смаки будь-якого гурмана.
  • Подушечки неглазуровані з начинкою «Шоколад» вагові в коробах / 3 кг. Сухі сніданки з начинкою «Шоколад» мають чудовий шоколадний смак і аромат.

 

 
 
Про компанію

Хрін столовий, гірчиця, круп'яні палички, квас від виробника. ВАТ «Вінницька харчовосмакова фабрика». Україна, Вінниця.

Виробництво

Виробництво і продаж хріну, гірчиці, кетчупа, квасу, каші, круп'яних паличок.

Партнерам

Прайс-листи на гірчицю, хрін столовий, майонез, соус, кетчуп, квас, каші, круп'яні палички.

Статистика
Украина онлайн Украинский портАл
каталог сайтів
AC.UA - твой живой портал.
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области