ruuaen

Про компанію ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика»

Приватне акціонерне товариство «Вінницька харчосмакова фабрика» - одне з лідируючих підприємств Вінниччини у галузі плодоовочевої консервації, а на теренах України - незаперечний лідер по виробництву продукту-візитної картки компанії - хріну "Вінницького" з буряком.

ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» утворилося в 1999 році в результаті реорганізації ВАТ «Вінницький завод продтоварів», від якого і успадкувало багаторічний досвід, традиції якості, а також висококваліфікований персонал, згуртований колектив і високу мету - виготовлення якісної і натуральної продукції.

Ми безперервно удосконалюємо виробничі процеси, упроваджуємо нові технології і модернізуємо наявне устаткування, а у виробництві використовуємо тільки високоякісну, екологічно чисту сировину. Ці пріоритети в сукупності з професійним підходом, багаторічним досвідом фахівців, контролем на всіх стадіях виробництва гарантують високу якість продукції компанії.

Визнання і довіра українських споживачів дозволяє ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» претендувати на лідерство в окремих сегментах ринку харчової продукції України.

На сьогоднішній день, товарний асортимент складається з понад 50 найменувань наступних продуктів харчування: хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, круп'яні палички, сухі сніданки, борошно текстуроване, квас. Це в основному натуральні продукти, які, завдяки високій якості, помірним цінам, зручній упаковці і широкому асортиментному ряду, мають великий попит у всіх регіонах України.

На ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» впроваджена і діє система управління якістю за стандартом ISO 9001 і система управління безпечністю харчових продуктів (HACCP) за стандартом ISO 22000. За якістю продукції і виробничими процесами слідкує власна лабораторія.​

У 2014 році компанія успішно пройшла міжнародний аудит і отримала сертифікат за схемою FSSC:22000 (схема сертификации для систем безопасности продуктов питания). Аудит проводили спеціалісти компанії Бюро Верітас Сертифікейшн Україна.

Продукція компанії визнана переможцем в номінації «Лідер галузі» (2005 р.), фіналістом (2005 р.), лауреатом (2006 і 2007 р.) і переможцем (2008 р.) Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України».

Але найбільшим показником успіху компанії є визнання нашої продукції споживачами!