ruuaen

Виробництво продукції Private Label

Шановні партнери!

Приватне акціонерне товариство "Вінницька харчосмакова фабрика" має багаторічний досвід з виготовлення продукції Private Label. Своїм клієнтам ми пропонуємо можливість отримати високоякісний продукт под Private Label за прийнятною ціною.

Ми пропонуємо для виробництва під Вашою торговою маркою наступні види продукції:

     - хрін столовий (з буряком, білий, з лимоном, з майонезом);

     - гірчиця ("Вінницька", гостра, з хріном, "Французька").

Продукція виготовляється з найкращих компонентів на високотехнологічному обладнанні за технологією з історією з 1956 року.

На компанії впроваджені та діють система управління якістю за стандартом ISO 9001 та система управління безпечністю харчової продукції НАССР за стандартом ISO 22000.

У 2014 році ми успішно пройшли міжнародний аудит і отримали сертифікат FSSC:22000 (сертифікація системи безпечності харчової продукції). Сертификат внесений до єдиної бази сертифікованих підприємств на сайті організації. Сертифікаційний аудит провели фахівці компанії Бюро Верітас Сертифікейшн Україна.

Контроль за якістю виготовлюваної продукції та дотриманням технологічних процесів виробництва здійснює власна лабораторія компанії.

На сьогодні серед наших клієнтів по виготовленню Private Label є такі компанії:

     - ТОВ "Метро Кеш Енд Кері Україна", ТМ "ARO";

     - ТОВ "Ашан Гіпермаркет", ТМ "Кожен День";

     - ТОВ "Эко", ТМ "Панська Нива";

     - ТОВ "Астерс Груп" (супермаркети "Фуршет"), ТМ "Фуршет";

     - ТОВ "Новус Україна", ТМ "Promo Marka".

Ми раді запропонувати Вам свої послуги з виробництва Private Label. Зі своєї сторони гарантуємо Вам високу якість продукції, адекватні ціни, безперебійні поставки.

З питань співробітництва по Private Label просимо Вас звертатись:

Ігор Семенюк

ivsemma@gmail.com

+38 067 433 57 33